• Uwaga!

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY VIII ŻABKI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy VIII, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 6 marca 2021r. do 15 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

Szanowni Państwo!

Ze względu na zwiększoną liczbę grup w nadzorze epidemiologicznymi, ponawiam prośbę o NIEPRZYPROWADZANIE DO PRZEDSZKOLA DZIECI Z OBJAWAMI CHOROBY (m.in. zapalenie spojówek, wysypka skórna, podwyższona temperatura ciała, objawy gastryczne - ból brzucha, rozwolnienie, itp.)

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY X RYSIE.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy X, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 5 marca 2021r. do 14 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY III PSZCZÓŁKI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy III, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 3 marca 2021r. do 12 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY VI NIEDŹWIADKI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy VI, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 26 lutego 2021r. do 7 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY XII KRECIKI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy XII, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 26 lutego 2021r. do 7 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY VIII.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy VIII, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 25 lutego 2021r. do 28 lutego 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY XIV.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy XIV, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 24 lutego 2021r. do 1 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY IX.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy IX, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 22 lutego 2021r. do 1 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY III.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy III, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 22 lutego 2021r. do 27 lutego 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY XI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy XI, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 18 lutego 2021r. do 27 lutego 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY XIII I XIV.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dzieci z grupy XIII i XIV, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym do dnia 15 lutego 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

REKRUTACJA

Dyrektor Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Złocieńca NR 11/2021 od dnia 03 luty 2021r do 25 luty 2021r prowadzona będzie rekrutacja dzieci na rok szkolny 2021/2022.

Procedura rekrutacji znajduje się na stronie przedszkola www.zlocieniaszek.edupage.org