• Dyżur telefoniczny!

Szanowni Rodzice.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną i brak możliwości spotkań w budynku przedszkola, zapraszamy do indywidualnych kontaktów z wychowawczyniami grup.

Poniżej terminy konsultacji.

Rodzice!

Wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszamy Rodziców i opiekunów dzieci na szkolenie w zakresie „Przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci”.

Szkolenie odbędzie się online 3 grudnia od godz. 16:30.

Szkolenie poprowadzi specjalista z Małopolskiego Centrum Profilaktyki.

Aby uczestniczyć w szkoleniu proszę kliknąć w poniższy link

Zobacz jak dołączyć do spotkania:

RODO: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, uprzejmie informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe tj. adres e-mail będzie przetwarzany wyłącznie w celu realizacji szkolenia i zostanie usunięty z bazy danych po jego zakończeniu.

Małopolskie Centrum Profilaktyki

ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków