Szanowni Państwo,

zgodnie z procedurą rekrutacji od 16.01.2024r. do 30.01.2024r. prowadzony będzie nabór dzieci do przedszkola na rok 2024/2025. Wnioski wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym dostępne są do pobrania na stronie przedszkola www.zlocieniaszek.edupage.org w zakładce rekrutacja.

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie przedszkola.

UWAGA RODZICE OBECNYCH WYCHOWANKÓW PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo.

Zgodnie z procedurą rekrutacji, rodzice chętni kontunuowanie wychowanie przedszkolne swoich dzieci w Przedszkolu im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu w roku szkolnym 2024/2025, proszę złożyć deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego, stanowiącą Załącznik nr 1 do procedury.

Druki deklaracji w formie papierowej do pobrania na stronie internetowej https://zlocieniaszek.edupage.org/a/rekrutacja Wypełnioną deklarację proszę złożyć u wychowawcy grupy.

Termin składania deklaracji:

09.01.2024 r. - 15.01.2024 r.