• Dzień Bezpiecznego Internetu

Kolejna edycja Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) zaplanowana jest na wtorek 8 lutego 2022 r. Tegoroczne hasło akcji to „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu mają na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi na stronie Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

• KONKURS!!!

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie ogłasza konkurs,

pt. „Moje bezpieczne ferie na drodze 2022”.

Prace konkursowe mogą być wykonane w dwóch formach:

- fotografia – odbitka fotograficzna formatu A4 oraz w wersji elektronicznej w formacie .jpg lub .pdf

- praca artystyczna – wykonana techniką dowolną w formacie A4 lub A3

Termin składania prac: 31.01.2022 - 16.02.2022r.

Prace należy dostarczyć do wychowawcy grupy wraz z wypełnionym  formularzem zgłoszeniowym

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 marca 2022r.

Szczegółowy regulamin konkursu w linku  i na stronie internetowej www.zachodniopomorska.policja.gov.pl