• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla dzieci uczęszczających do przedszkola w systemie 5-godzinnym odbędzie się 1 września od godziny 9.00 przy ulicy Elizy Orzeszkowej 2.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziałów 5-godzinnych :

- godzina 9:00 - grupa XII

- godzina 9:30 - grupa XIII

- godzina 10:00- grupa X

- godzina 10:30- grupa XI

- godzina 11:00- grupa XIV, XV

Odziały 9- godzinne w tym dniu przychodzą w godzinach pracy przedszkola 6.30 - 16.00. Przypominamy , że dzieci przyprowadzamy do przedszkola do godziny 8.00

• Dni adaptacyjne!

W dniach 29 i 30 sierpnia 2023r. odbędą się dni adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych (dzieci 3 i 4-letnie z grup I, VII, XI i XV). Zapraszamy rodziców z dziećmi od godziny 14:00 do godziny 16:00. Dzieci z grupy I do budynku przy ul.S.Okrzei 4, dzieci z grup VII, XI i XV do budynku przy ul.E.Orzeszkowej 2.